CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bitlis Baskılı Ambalaj Kağıdı

Bitlis Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Bitlis Baskılı Ambalaj Kağıtları | Bitlis Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Bitlis Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Bitlis Baskılı Kağıt | Bitlis Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Bitlis Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Bitlis baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Bitlis ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Bitlis ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk bitlis flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan bitlis ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Bitlis baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Bitlis ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Bitlis baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma bitlis baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm bitlis ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Bitlis baskılı ambalaj kağıdı, bitlis baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, bitlis baskılı ambalaj kağıdı, bitlis ambalaj kağıdı, firma bitlis baskılı ambalaj kağıdı, bitlis askılı paket ambalaj kağıdı, bitlis askılı kese kağıdı, bitlis ülfit kağıt, bitlis ambalaj kağıdı satın al, kraft bitlis ambalaj kağıdı fiyatlarıbitlis ambalaj kağıdı baskı, bitlis ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner