Bitlis Chromolux Etiket

Bitlis Chromolux Etiket | Bitlis Chromolux Etiket Nedir | Bitlis Chromolux Etiket Fiyatları | Bitlis Chromolux Etiket Baskı | Bitlis Kromolüks Etiket | Bitlis Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Bitlis Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Bitlis chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Bitlis chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan bitlis chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan bitlis kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı bitlis chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Bitlis chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Bitlis chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve bitlis  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Bitlis choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Bitlis choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel bitlis etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bitlis etiket, bitlis etiket fiyatları, bitlis barkod etiket fiyatları, bitlis baskılı etiket fiyatları, bitlis barkod, bitlis rulo etiket fiyatları, bitlis barkod fiyatları, bitlis rulo etiket, bitlis yapışkanlı etiket, bitlis barkod sistemi, bitlis barkod okuyucu, bitlis barkod okuyucu fiyatları, bitlis koli etiketi, bitlis tekstil etiketi, bitlis saten etiket, bitlis metal etiket, bitlis mat pp etiket, bitlis mat pe etiket, bitlis etiket baskı, bitlis mat polietilen etiket, bitlis lazer etiket, bitlis boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner