CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bitlis Baskılı Pide Kutusu

Bitlis Baskılı Pide Kutusu | Bitlis Pide Kutusu Fiyatları |Bitlis Pide Kutusu  |Bitlis Pide Kutusu Ölçüleri | Bitlis Pide Kutusu İmalatı | Bitlis Hazır Pide Kutusu | Bitlis Pide Ve Lahmacun Kutusu | Bitlis Pide Kutuları | Bitlis Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, bitlis baklava kutusu, pizza kutusu,bitlis lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bitlis baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Bitlis baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bitlis baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bitlis baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Bitlis pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı bitlis pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bitlis baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bitlis pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bitlis baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bitlis pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bitlis pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bitlis baskılı pide kutusu, bitlis pide kutusu fiyatları, bitlis pide kutusu imalatı, bitlis pide kutusu , bitlis baskılı pide kutusu fiyatları, bitlis baskılı ambalajlar, bitlis pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner